Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz:

 +48 602 450 267
janmakuszewski@gmail.com 
 janmak1@o2.pl

Dom pod wiązowcem-ul. Zdrojowa 25

SPRZEDANY

  • Powierzchnia użytkowa 148,7 m2 (pięć pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, kotłownia, pralnia, garderoby, pomieszczenie gospodarcze, kominek)
  • Powierzchnia całkowita 226,4 m2 z uwzględnieniem powierzchni kotłowni , garażu na dwa stanowiska (pow.garażu 36,5 m2), oraz powierzchni mieszkalnych na poddaszu niewliczanych do powierzchni użytkowej
  • Działka o powierzchni 1119 m2 przy ul. Zdrojowej.
  • Oferowany zakres budowanego domu to stan surowy zamknięty tj. fundamenty z izolacją i ociepleniem , ściany konstrukcyjne i zewnętrzne, ściany działowe na parterze, konstrukcja dachu, pokrycie dachu blachodachówką w kolorze brązowym, stolarka okienna i drzwiowa, budynek niepodpiwniczony , na parterze wykonane zasypki fundamentów oraz leżaki kanalizacji sanitarnej i podłoże pod posadzki parteru. Ponadto budynek posiada zapewnienie dostawy wody, odprowadzenia ścieków do kanalizacji sanitarnej, dostawy gazu, dostawy energii elektrycznej, zapewnienie wjazdu z ul. Zdrojowej oraz wybudowane przyłącze wody, przyłącze kanalizacji sanitarnej , przyłącze gazu w części zlokalizowanej na działce, zjazd z ulicy na działkę z kostki betonowej starobruk. Dodatkowo wykonane są cokoły betonowe pod ogrodzenie na granicy działek sąsiadujących i zgromadzony zapas humusu do zagospodarowania działki i urządzenia zieleni.

Ostatnio dodane

04

Dom w Antonówkach - ul. Zdrojowa 23e

SPRZEDANY


04

Dom w Antonówkach - ul. Zdrojowa 23f

SPRZEDANY


Dom w Klemantisach - ul. Zdrojowa 23g - pow.działki 523m2

SPRZEDANY


Dom w Klemantisach - ul. Zdrojowa 23h - pow.działki 479m2

SPRZEDANY


04

Dom pod wiązowcem - ul. Zdrojowa 25

SPRZEDANY


03

Dom w ananasach - ul. Królowej Bony 1

SPRZEDANY

 


05

Dom w rukoli (G2) - ul. Królowej Bony

SPRZEDANY


04

Dom w rododendronach - ul. K. Bony 3

SPRZEDANY


01

Domki przy - ul. Kierzkowej

SPRZEDANY


Galeria nieruchomości

Nasz partner